Oferta

Umów się z nami na trening!

Prowadzimy zajęcia indywidualne dla osób zaawansowancyh, treningi sportowe na naszych koniach oraz przyjmujemy w trening pary koń - jeździec, a także oferujemy trening koni, korektę i zajeżdżanie młodych koni. 

Organizujemy szkolenia i zawody jeździeckie, przygotowujemy do odznak jeździeckich Polskiego Związku Jeździeckiego, zawodów w WKKW, skokach i ujeżdżeniu, kursów instruktorskich. Posiadamy doświadczone, spokojne konie i kuce, na których można rozwijać swoje umiejętności jeździeckie.

Treningi prowadzi - Wioleta Hajnos instruktor sportu Polskiego Związku Jeździeckiego, sędzia ujeżdżenia i WKKW, członek Kadry Narodowej oraz czynna zawodniczka, wyróżniony trener za osiągnięcia w roku 2017, 2018 i 2019 za wyniki sportowe swoich zawodników, wielokrotna uczestniczka Mistrzostw Polski Młodych Koni w WKKW i ujeżdżeniu. 


Bierzemy konie do zajeżdżenia oraz w trening na różnym poziomie zaawansowania, przygotowujemy konie do zawodów (skoki, ujeżdżenie, WKKW), do zakładów treningowych, korekta koni, praca z końmi trudnymi.
Prowadzimy pensjonat dla koni. Do dyspozycji nowoczesna stajni z dużymi boksami z otwieranym oknem, siodlarnia, pomieszczenie socjalne, myjka wewnętrzna oraz zewnętrzna, łazienka padoki, a w sezonie letnim pastwiska. Posiadamy pełnowymiarowy plac do jazdy z oświetleniem i profesjonalnym podłożem do treningów z kompleksem przeszkód parkurowych i krosowych. W okolicy piękne tereny.
Zajmujemy się hodowlą koni i kucy sportowych.
Dysponujemy miejscem na grilla, altanką, przytulnym miejscem do odpoczynku. 


Serdecznie zapraszamy!

Karta kwalifikacyjna - pobierz

Dane do przelewu:

Wioleta Hajnos trening koni i jeźdźców

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 92, 34-470 Czarny Dunajec

nr konta: 07 1240 1574 1111 0010 3600 1371

Partnerzy: Equishop