Oferta

Umów się z nami na trening!

Prowadzimy zajęcia indywidualne dla osób zaawansowancyh, treningi sportowe na naszych koniach oraz przyjmujemy w trening pary koń - jeździec, a także oferujemy trening koni, korektę i zajeżdżanie młodych koni.

Organizujemy szkolenia i zawody jeździeckie, przygotowujemy do odznak jeździeckich Polskiego Związku Jeździeckiego, zawodów w WKKW, skokach i ujeżdżeniu, kursów instruktorskich. Posiadamy doświadczone, spokojne konie i kuce, na których można rozwijać swoje umiejętności jeździeckie.

Treningi prowadzi - Wioleta Hajnos instruktor sportu Polskiego Związku Jeździeckiego, sędzia ujeżdżenia i WKKW, członek Kadry Narodowej oraz czynna zawodniczka, wyróżniony trener za osiągnięcia w roku 2017, 2018 i 2019 za wyniki sportowe swoich zawodników, wielokrotna uczestniczka Mistrzostw Polski Młodych Koni w WKKW i ujeżdżeniu. 


W ofercie mamy również wakacyjne obozy jeździeckie, ferie zimowe, weekendy w siodle.


Bierzemy konie do zajeżdżenia oraz w trening na różnym poziomie zaawansowania, przygotowujemy konie do zawodów (skoki, ujeżdżenie, WKKW), do zakładów treningowych, korekta koni, praca z końmi trudnymi.
Prowadzimy pensjonat dla koni. Do dyspozycji nowoczesna stajni z dużymi boksami z otwieranym oknem, siodlarnia, pomieszczenie socjalne, myjka wewnętrzna oraz zewnętrzna, łazienka padoki, a w sezonie letnim pastwiska. Posiadamy pełnowymiarowy plac do jazdy z oświetleniem i profesjonalnym podłożem do treningów z kompleksem przeszkód parkurowych i krosowych. W okolicy piękne tereny.
Zajmujemy się hodowlą koni i kucy sportowych.
Dysponujemy miejscem na grilla, altanką, przytulnym miejscem do odpoczynku. 


Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy serdecznie na obozy jeździeckie 2022 dzieci od lat 9 i młodzież. Oferujemy:
- dwie godziny jazdy konnej dziennie
- wyjazdy w teren
- gry i zabawy edukacyjne, zajęcia teoretyczne i praktyczne przy koniach, wycieczki po okolicy
- całodzienne wyżywienie, catering i opieka pedagogiczna, ubezpieczenie NNW uczestników
- kameralna atmosfera, do 9 osób na turnusie
- zakwaterowanie w dużych przestronnych pokojach na terenie ośrodka
- małe grupy treningowe
- możliwość przyjazdu z własnym koniem
- przygotowujemy do odznak PZJ oraz zawodów jeździeckich
- nasz ośrodek posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego, przeprowadzamy również szkolenia i egzaminy na odznaki PZJ
- możliwość zorganizowania zawodów na koniec każdego turnusu
- posiadamy grzeczne konie i kuce, które dopasowujemy do każdego jeźdźca (preferowany jeden koń przez cały turnus)
- jazdy prowadzi certyfikowany szkoleniowiec Polskiego Związku Jeździeckiego instruktor sportu, sędzia ujeżdżenia oraz WKKW, wyróżniony trener za osiągnięcia trenerskie w sezonie 2017, 2018, 2019, 2020, zawodniczka międzynarodowa WKKW, członek Kadry Narodowej - Wioleta Hajnos

Do wyboru dwa profile obozu:
1. Rekreacyjny - dla osób średniozaawansowanych poruszających się samodzielnie przynajmniej kłusem i zaawansowanych, jazdy w grupach 4-5 osobowych, wyjazdy w teren, skoki, jazda na oklep, gry i zabawy na koniach, pony games
2. Sportowy - tylko dla osób zaawansowanych poruszających się pewnie w trzech chodach. Treningi są prowadzone w grupach dwuosobowych pod kątem ujeżdżenia, skoków i WKKW w zależności od preferencji. Uczestnicy takiego obozu jeżdżą na koniach sportowych startujących w zawodach. Posiadamy własny kros z przeszkodami terenowymi. 

Niezależnie od wyboru profilu obozu, czas pomiędzy jazdami i treningami jest wspólnie organizowany dla wszystkich uczestników przez opiekuna kolonijnego.
Obóz zgłoszony do kuratorium.
Na miejscu jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia kasku. Zalecamy zabrać na obóz kamizelki ochronne - obowiązkowe na profilu sportowym!
Wystawiamy faktury VAT.

Uwaga!
Z racji zmiany profilu ośrodka, posiadamy głównie lekkie konie sportowe, stąd musimy ograniczyć wagę obozowiczów do 80 kg, a także nie przyjmujemy osób na lonżę! 


Turnusy na rok 2022:
I 24.06. - 30.06. (tydzień)  - BRAK WOLNYCH MIEJSC
II 3 - 9.07. (tydzień)  - BRAK WOLNYCH MIEJSC
III 10 - 16.07. (tydzień) - BRAK WOLNYCH MIEJSC
IV 18 - 27.07. (10 dni). - BRAK WOLNYCH MIEJSC
V 1 - 10.08. (10 dni) - na koniec turnusu EGZAMIN NA ODZNAKI PZJ. - BRAK WOLNYCH MIEJSC
VI 12 - 18.08. (tydzień). - BRAK WOLNYCH MIEJSC


Cennik:
Obóz rekreacyjny

                         - 1250 zł (turnus tygodniowy 1, 2, 3, 6)

                         -  1950 zł (turnusy 10 dni: 4, 5)
Obóz sportowy 

                      - 1650 zł (turnus tygodniowy 1, 2, 3, 6)

                       - 2850 (turnusy 10 dni 4, 5)

Egzamin na odznakę dodatkowo płatny.

Dla osób przyjeżdżających z własnym koniem - pobyt konia GRATIS 
Osoby, które już u nas były na obozie - 50 zł taniej! (zniżka jednorazowa)

Przyjazd dzieci w godzinach 16.00 - 18.00. Pierwszym posiłkiem jest kolacja. W dniu wyjazdu śniadaniu oraz jazda. Wyjazd do godziny 14.00


Rezerwacja pod nr telefonu: 607278731 oraz 663831502 lub mail: kjczarnydunajec@gmail.com. Podczas rezerwacji należy podać imię, nazwisko, PESEL, nr telefonu do rodzica/opiekuna, turnus oraz PROFIL OBOZU.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł (możliwość rat po uzgodnieniu) do dwóch tygodni po zgłoszeniu dziecka na obóz. W razie rezygnacji z obozu do dwóch tygodni przed jego rozpoczęciem, zaliczka nie zostanie zwrócona.

Zapraszamy serdecznie! Liczba miejsc ograniczona :)

Karta kwalifikacyjna - pobierz

Dane do przelewu:

Wioleta Hajnos trening koni i jeźdźców

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 92, 34-470 Czarny Dunajec

nr konta: 07 1240 1574 1111 0010 3600 1371