Oferta

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do szkółki jeździeckiej, zarówno początkujących jak i zaawansowanych, a najmłodszych na oprowadzanki na naszych kucykach. Organizujemy wyjazdy w teren, indywidualne treningi sportowe, szkolenia i zawody jeździeckie, przygotowujemy do odznak jeździeckich Polskiego Związku Jeździeckiego, zawodów w WKKW, skokach i ujeżdżeniu, kursów instruktorskich. Posiadamy doświadczone, spokojne konie i kuce, na których można rozwijać swoje umiejętności jeździeckie pod okiem naszego instruktora - Wioleta Hajnos, która jest certyfikowanym szkoleniowcem Polskiego Związku Jeździeckiego, posiada uprawnienia Instruktora Szkolenia Podstawowego, sędziego ujeżdżenia i WKKW, członek Kadry Narodowej oraz czynna zawodniczka, wyróżniony trener za osiągnięcia w roku 2017.
W ofercie mamy również wakacyjne obozy jeździeckie, ferie zimowe, weekendy w siodle, możliwość zorganizowania „Dnia w stajni” dla szkół i przedszkoli.
Bierzemy konie do zajeżdżenia oraz w trening na różnym poziomie zaawansowania, przygotowujemy konie do zawodów (skoki, ujeżdżenie, WKKW), do zakładów treningowych, korekta koni, praca z końmi trudnymi.
Prowadzimy pensjonat dla koni. Do dyspozycji przestronne boksy angielskie, padoki, a w sezonie letnim pastwiska. Posiadamy pełnowymiarowy plac do jazdy z oświetleniem i profesjonalnym podłożem do treningów z kompleksem przeszkód parkurowych i krosowych.
Zajmujemy się hodowlą koni i kucy sportowych.
Zapraszamy również do naszych przytulnych pokoi! Dla gości mamy pokoje 2-, 4- i 5- osobowe z łazienkami. Dysponujemy miejscem na grilla, altanką, przytulnym miejscem do odpoczynku. Do nas możesz przyjechać ze swoim czworonożnym pupilem.
Serdecznie zapraszamy!

Poniżej oferta wakacyjna 2019!

Zapraszamy serdecznie na obozy jeździeckie 2019 dzieci od lat 8 i młodzież, osoby początkujące i zaawansowane. Oferujemy:
- dwie godziny jazdy konnej dziennie, dla osób początkujących dwa razy dziennie po 30 min indywidualnej jazdy na lonży
- wyjazdy w teren
- gry i zabawy edukacyjne, zajęcia teoretyczne i praktyczne przy koniach, wycieczki
- całodzienne wyżywienie (domowa kuchnia) i opieka pedagogiczna, ubezpieczenie NNW uczestników
- kameralna atmosfera, do 9 osób na turnusie
- zakwaterowanie w dużych przestronnych pokojach na terenie ośrodka
- małe grupy treningowe
- możliwość przyjazdu z własnym koniem
- przygotowujemy do odznak PZJ oraz zawodów jeździeckich
- możliwość zorganizowania zawodów na koniec każdego turnusu
- posiadamy grzeczne konie i kuce, które dopasowujemy do każdego jeźdźca (preferowany jeden koń przez cały turnus)
- jazdy prowadzi certyfikowany szkoleniowiec Polskiego Związku Jeździeckiego, sędzia ujeżdżenia oraz WKKW, wyróżniony trener za osiągnięcia trenerskie w sezonie 2017, zawodniczka międzynarodowa WKKW, członek Kadry Narodowej - Wioleta Hajnos

Do wyboru dwa profile obozu:
1. Rekreacyjny - dla osób początkujących i zaawansowanych, jazdy w grupach około 4-5 osobowych, wyjazdy w teren, skoki, jazda na oklep, gry i zabawy na koniach, pony games
2. Sportowy - tylko dla osób zaawansowanych poruszających się pewnie w trzech chodach. Treningi są prowadzone w grupach dwuosobowych pod kątem ujeżdżenia, skoków i WKKW w zależności od preferencji. Uczestnicy takiego obozu jeżdżą na koniach sportowych startujących w zawodach. Posiadamy własny kros z przeszkodami terenowymi.
3. Półkolonia - w godzinach 9.00-16.00, obiad, 2 godziny jazdy konnej, zajęcia teoretyczne i praktyczne. Termin półkolonii 26 - 30.08.

Niezależnie od wyboru profilu obozu, czas pomiędzy jazdami i treningami jest wspólnie organizowany dla wszystkich uczestników przez opiekuna kolonijnego.
Obóz zgłoszony do kuratorium.
Na miejscu jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia kasku. Zalecamy zabrać na obóz kamizelki ochronne - obowiązkowe na profilu sportowym!
Wystawiamy faktury VAT.

Turnusy na rok 2019:
I 23 - 29.06.
II 30.06. - 6.07.
III 7 - 13.07.
IV 14 - 20.07.
V 21 - 27.07.
VI 28.07. - 3.08.
VII 4 - 10.08.
VIII 11 - 17.08.
IX 18 - 24.08.
Osoby przyjeżdżające na dwa turnusy mają zapewnioną opiekę oraz wyżywienie między turnusami, a także przy minimum 3 osobach organizujemy wyjazd na termy, wycieczkę w góry lub do Zakopanego.

Cennik:
Obóz rekreacyjny - 1100 zł
Obóz sportowy - 1450 zł
Półkolonia - 550 zł
Dla osób przyjeżdżających z własnym koniem - pobyt konia GRATIS
Osoby, które już u nas były na obozie - 50 zł taniej! (zniżka jednorazowa)

Przyjazd dzieci w niedzielę w godzinach 14.00 - 16.00. Pierwszym posiłkiem jest kolacja. Wyjazd w sobotę po śniadaniu do godziny 12.00

Rezerwacja pod nr telefonu: 663831502 lub mail: ranczohajnos@op.pl . Podczas rezerwacji należy podać imię, nazwisko, PESEL, nr telefonu do rodzica/opiekuna, turnus oraz PROFIL OBOZU.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł (możliwość rat po uzgodnieniu) do dwóch tygodni po zgłoszeniu dziecka na obóz. W razie rezygnacji z obozu do dwóch tygodni przed jego rozpoczęciem, zaliczka nie zostanie zwrócona.

Zapraszamy serdecznie! Liczba miejsc ograniczona :)

RODO - wyrazenie zgody na przetwarzanie danych - pobierz

Karta kwalifikacyjna - pobierz

Dane do przelewu:

Wioleta Hajnos trening koni i jeźdźców

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 92, 34-470 Czarny Dunajec

nr konta: 07 1240 1574 1111 0010 3600 1371