Oferta

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do szkółki jeździeckiej, zarówno początkujących jak i zaawansowanych, a najmłodszych na oprowadzanki na naszych kucykach. Organizujemy wyjazdy w teren, indywidualne treningi sportowe, szkolenia i zawody jeździeckie, przygotowujemy do odznak jeździeckich Polskiego Związku Jeździeckiego, zawodów w WKKW, skokach i ujeżdżeniu, kursów instruktorskich. Posiadamy doświadczone, spokojne konie i kuce, na których można rozwijać swoje umiejętności jeździeckie pod okiem naszego instruktora - Wioleta Hajnos, która jest certyfikowanym szkoleniowcem Polskiego Związku Jeździeckiego, posiada uprawnienia Instruktora Szkolenia Podstawowego, sędziego ujeżdżenia i WKKW, członek Kadry Narodowej oraz czynna zawodniczka, wyróżniony trener za osiągnięcia w roku 2017.
W ofercie mamy również wakacyjne obozy jeździeckie, ferie zimowe, weekendy w siodle, możliwość zorganizowania „Dnia w stajni” dla szkół i przedszkoli.
Bierzemy konie do zajeżdżenia oraz w trening na różnym poziomie zaawansowania, przygotowujemy konie do zawodów (skoki, ujeżdżenie, WKKW), do zakładów treningowych, korekta koni, praca z końmi trudnymi.
Prowadzimy pensjonat dla koni. Do dyspozycji przestronne boksy angielskie, padoki, a w sezonie letnim pastwiska. Posiadamy pełnowymiarowy plac do jazdy z oświetleniem i profesjonalnym podłożem do treningów z kompleksem przeszkód parkurowych i krosowych.
Zajmujemy się hodowlą koni i kucy sportowych.
Zapraszamy również do naszych przytulnych pokoi! Dla gości mamy pokoje 2-, 4- i 5- osobowe z łazienkami. Dysponujemy miejscem na grilla, altanką, przytulnym miejscem do odpoczynku. Do nas możesz przyjechać ze swoim czworonożnym pupilem.
Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy serdecznie na obozy jeździeckie 2020 dzieci od lat 8 i młodzież, osoby początkujące i zaawansowane. Oferujemy:
- dwie godziny jazdy konnej dziennie, dla osób początkujących dwa razy dziennie po 30 min indywidualnej jazdy na lonży
- wyjazdy w teren
- gry i zabawy edukacyjne, zajęcia teoretyczne i praktyczne przy koniach, wycieczki
- całodzienne wyżywienie (domowa kuchnia) i opieka pedagogiczna, ubezpieczenie NNW uczestników
- kameralna atmosfera, do 9 osób na turnusie
- zakwaterowanie w dużych przestronnych pokojach na terenie ośrodka
- małe grupy treningowe
- możliwość przyjazdu z własnym koniem
- przygotowujemy do odznak PZJ oraz zawodów jeździeckich
- możliwość zorganizowania zawodów na koniec każdego turnusu
- posiadamy grzeczne konie i kuce, które dopasowujemy do każdego jeźdźca (preferowany jeden koń przez cały turnus)
- jazdy prowadzi certyfikowany szkoleniowiec Polskiego Związku Jeździeckiego, sędzia ujeżdżenia oraz WKKW, wyróżniony trener za osiągnięcia trenerskie w sezonie 2017, 2018, zawodniczka międzynarodowa WKKW, członek Kadry Narodowej - Wioleta Hajnos

Do wyboru dwa profile obozu:
1. Rekreacyjny - dla osób początkujących i zaawansowanych, jazdy w grupach około 4-5 osobowych, wyjazdy w teren, skoki, jazda na oklep, gry i zabawy na koniach, pony games
2. Sportowy - tylko dla osób zaawansowanych poruszających się pewnie w trzech chodach. Treningi są prowadzone w grupach dwuosobowych pod kątem ujeżdżenia, skoków i WKKW w zależności od preferencji. Uczestnicy takiego obozu jeżdżą na koniach sportowych startujących w zawodach. Posiadamy własny kros z przeszkodami terenowymi. 

Niezależnie od wyboru profilu obozu, czas pomiędzy jazdami i treningami jest wspólnie organizowany dla wszystkich uczestników przez opiekuna kolonijnego.
Obóz zgłoszony do kuratorium.
Na miejscu jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia kasku. Zalecamy zabrać na obóz kamizelki ochronne - obowiązkowe na profilu sportowym!
Wystawiamy faktury VAT.

Turnusy na rok 2020:

"0" 21 - 27.06. (tydzień)
I 28.06. - 4.07. (tydzień)
II 5 - 14.07. (10 dni)
III 23.07 - 1.08. (10 dni)
IV 3 - 12.08. (10 dni)
V 16 - 25.08. (10 dni)

Cennik:
Obóz rekreacyjny - 1000 zł (turnus 0)

                         - 1100 zł (turnus 1)

                         -  1800 zł (turnusy 2 - 5)
Obóz sportowy - 1350 zł (turnus 0)

                      - 1450 zł (turnus 1)

                       - 2600 (turnusy 2 - 5)

Dla osób przyjeżdżających z własnym koniem - pobyt konia GRATIS
Osoby, które już u nas były na obozie - 50 zł taniej! (zniżka jednorazowa)

Przyjazd dzieci w godzinach 14.00 - 16.00. Pierwszym posiłkiem jest kolacja. Wyjazd po śniadaniu do godziny 12.00 przy turnusach tygodniowych, turnusy 10 dni - wyjazd po obiedzie

Rezerwacja pod nr telefonu: 607278731 oraz 663831502 lub mail: ranczohajnos@op.pl , kjczarnydunajec@gmail.com. Podczas rezerwacji należy podać imię, nazwisko, PESEL, nr telefonu do rodzica/opiekuna, turnus oraz PROFIL OBOZU.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł (możliwość rat po uzgodnieniu) do dwóch tygodni po zgłoszeniu dziecka na obóz. W razie rezygnacji z obozu do dwóch tygodni przed jego rozpoczęciem, zaliczka nie zostanie zwrócona.

Zapraszamy serdecznie! Liczba miejsc ograniczona :)

Karta kwalifikacyjna - pobierz

Dane do przelewu:

Wioleta Hajnos trening koni i jeźdźców

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 92, 34-470 Czarny Dunajec

nr konta: 07 1240 1574 1111 0010 3600 1371