Oferta

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do szkółki jeździeckiej, zarówno początkujących jak i zaawansowanych, a najmłodszych na oprowadzanki na naszych kucykach. Organizujemy wyjazdy w teren, indywidualne treningi sportowe, szkolenia i zawody jeździeckie, przygotowujemy do odznak jeździeckich Polskiego Związku Jeździeckiego, zawodów w WKKW, skokach i ujeżdżeniu, kursów instruktorskich. Posiadamy doświadczone, spokojne konie i kuce, na których można rozwijać swoje umiejętności jeździeckie pod okiem naszego instruktora - Wioleta Hajnos, która jest certyfikowanym szkoleniowcem Polskiego Związku Jeździeckiego, posiada uprawnienia Instruktora Szkolenia Podstawowego, sędziego ujeżdżenia i WKKW, członek Kadry Narodowej oraz czynna zawodniczka, wyróżniony trener za osiągnięcia w roku 2017.
W ofercie mamy również wakacyjne obozy jeździeckie, ferie zimowe, weekendy w siodle, możliwość zorganizowania „Dnia w stajni” dla szkół i przedszkoli.
Bierzemy konie do zajeżdżenia oraz w trening na różnym poziomie zaawansowania, przygotowujemy konie do zawodów (skoki, ujeżdżenie, WKKW), do zakładów treningowych, korekta koni, praca z końmi trudnymi.
Prowadzimy pensjonat dla koni. Do dyspozycji przestronne boksy angielskie, padoki, a w sezonie letnim pastwiska. Posiadamy pełnowymiarowy plac do jazdy z oświetleniem i profesjonalnym podłożem do treningów z kompleksem przeszkód parkurowych i krosowych.
Zajmujemy się hodowlą koni i kucy sportowych.
Zapraszamy również do naszych przytulnych pokoi! Dla gości mamy pokoje 2-, 4- i 5- osobowe z łazienkami. Dysponujemy miejscem na grilla, altanką, przytulnym miejscem do odpoczynku. Do nas możesz przyjechać ze swoim czworonożnym pupilem.
Serdecznie zapraszamy!