Klub Jeździecki Czarny Dunajec

Klub Jeździecki Czarny Dunajec rozpoczął swoją działalność w lutym 2017 roku. Nasi zawodnicy startują w dyscyplinach WKKW, skoki przez przeszkody i ujeżdżenie na zawodach od regionalnych do międzynarodowych w kraju i za granicą. Zrzeszamy zawodników w każdej kategorii wiekowej na koniach i kucach. Większość z naszych zawodników posiada swoje konie, pozostali korzystają z koni klubowych, na których startują w zawodach oraz zdają odznaki jeździeckie.
Przygotowanie do zawodów ułatwia nam dostęp do profesjonalnego placu treningowego z kompleksem przeszkód, a także kros, na którym możemy trenować do zawodów WKKW. Treningi odbywają się w małych grupach, dostosowane do umiejętności i aktualnego planu startowego, który sporządza nasz szkoleniowiec indywidualnie.

Treningi prowadzi:

Wioleta Hajnos - certyfikowany szkoleniowiec Polskiego Związku Jeździeckiego, instruktor sportu, sędzia WKKW i ujeżdżenia, członek Kadry Narodowej WKKW, wyróżniony trener w roku 2017, 2018, 2019, doświadczona zawodniczka w zawodach międzynarodowych WKKW.

Oprócz treningów w naszym ośrodku, jest możliwość dojazdu naszego szkoleniowca do zainteresowanych z własnymi końmi. Bierzemy również konie w trening, trening par koń - jeździec oraz konie do zajeżdżenia. Zapraszamy Hodowców i Właścicieli koni do współpracy.
O wszystkich sukcesach naszych zawodników możecie poczytać na naszym Fanpage’u na Facebooku (Klub Jeździecki Czarny Dunajec)

 

Wiola
Partnerzy: Equishop